سبد خرید
1

محبوب ترین فروشگاه آنلاین

تزئینات دکوراسیون خانه

کمپانی مونیمو

ما یک شرکت چشم انداز ایرانی هستیم که برند مونیمو را گرامی میداریم

ما تزئینات دکوراسیون و به صورت تخصصی در زمینه چراغ خواب های فانتزی کودکان ، تزئینات منزل ، ظروف چوبی و کالاهایی با بالاترین کیفیت را ارائه می کنیم که برای سبک زندگی مناسب ساخته شده اند .

همه چیز از چوب با کیفیت بالا ساخته شده است تا عمر طولانی محصول را تضمین کند . 20000 خریدار در سراسر ایران و گوشه ای از جهان را قدردانی میکنیم .

اگر بخواهیم کار خود را فقط در سه کلمه توصیف کنیم – می گوییم:

کیفیت ، سبک و خدمات

شعار ما

از قدم های کوچیک شروع کنید تا به قدم های بزرگ برسید

دسته بندی محصولات

اتاق کودک

تزئینات

آشپزخانه

دکوراسیون

کیفیت بالا
پشتیبانی سریع
ارسال سریع
پرداخت امن

تولید بهترین تزئینات دکوراسیون خانه

در حال حاضر ما یک تیم کوچک هستیم - 16 عضو ماهر، اما چشم انداز ما رشد و گسترش است. تیم ما بر اساس ارزش های ساده استوار است. اینجا همه به عنوان یک انسان مهم هستند. صنعتگران ما متخصصانی هستند که دانش و مهارت لازم برای ساختن یک محصول عالی را دارند. علیرغم اینکه تیم کوچکی هستیم، با هم قادریم محصولات را از ابتدا تا نتیجه کامل به دست خودمان بسازیم. ما یک تیم قوی هستیم که به طور مداوم دانش را بهبود میبخشد! ما از ابتدا استانداردهای بالایی برای مواد و تجهیزات مورد استفاده داریم. ما تامین کنندگان خود را با دقت انتخاب می کنیم. ما فقط از مواد پایه محصول با بالاترین کیفیت، رنگ هایی که برای کودکان ایمن هستند، جزئیات و تجهیزات تولید کنندگان شناخته شده استفاده می کنیم. کالاهای ما مانند ما محکم و سازگار با محیط زیست هستند .